Про Нас

Про Нас

Стратегія BMA SYSTEMS формує майбутнє своїх клієнтів, поєднуючи глибоке розуміння бізнесу з розумінням, як технологія вплине на виробничу та бізнес-моделі.

Послуги

BMA SYSTEMS надає широкий спектр послуг для приватного, малого та середнього бізнесу різних сфер діяльності в діапазоні від бухгалтерського та управлінського консалтингу до впровадження комплексних проектів автоматизації бізнесу.

Наша мета

Ми будуємо довгострокові партнерські відносини з клієнтами, забезпечуючи їх постійною підтримкою та інформацією, необхідними для того, щоб їхній бізнес був успішним.

Наші зобов'язання

Наші клієнти отримують ввічливе обслуговування та чесні взаємовідносини. Наше зобов’язання – забезпечити високу якість послуг, відмінний сервіс та безкомпромісну ділову етику.

Ми надзвичайно уважно ​​ставимося до наших клієнтів та орієнтуємось на досягнення конкретних результатів. Ми пишаємося своєю репутацією надійного та ефективного партнера, який має у своєму розпорядженні достатню кількість ресурсів, щоб впоратися з будь-яким поставленим завданням.

Ми прагнемо на досягнення відчутних та реалістичних результатів.

Ми з’ясовуємо, що клієнт хоче отримати в результаті проекту і допомагаємо йому правильно поставити завдання та цілі впровадження.

Персонал

Ми створюємо динамічну атмосферу, щоб надати можливість співробітникам проявити себе. Ми привносимо почуття спільності до колективу, що дозволяє людям із різних галузей нашого бізнесу взаємодіяти один одному як частини єдиного цілого.

Вам надається можливість працювати з командою високомотивованих співробітників, орієнтованих на конструктивний діалог та досягнення практичного результату на надання клієнтам якісного продукту.

Наші співробітники чуйні, доброзичливі, мають глибокі знання і навички у своїй галузі.

Результативність

BMA SYSTEMS допомагає клієнтам оцінити як збільшити їхню продуктивність і працює на досягнення клієнтами їхнього бачення. Ми розробляємо та впроваджуємо технології для підвищення продуктивності та ефективності наших клієнтів і можемо працювати як частина їхнього бізнесу. Зрештою, ми допомагаємо нашим клієнтам стати високоефективними підприємствам.

Наша енергійність, гнучкий підхід до роботи та спрямованість на результат дозволяють нам ефективно вирішувати найрізноманітніші завдання на користь клієнтів.


Наші Бачення, Місія та Цінності

Наше Бачення

Бути першим та кращим постачальником технологічних рішень та послуг аутсорсингу бізнес-процесів на вибраних нами ринках.


Наша Місія

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти кожному клієнту стати найкращим у своєму бізнесі.

Ми робимо це, надаючи технологічні інновації, які, як ми вважаємо, усувають сьогоднішні та завтрашні проблеми, не порушуючи операційну діяльність наших клієнтів.

Інновації та стійкість є ключовими для нашого бізнесу. Ми працюємо за принципом допомагати клієнтам спростити ведення свого бізнесу, плавно поєднуючи діяльність людей і технології в режимі реального часу, і комплексно вирішувати найбільш важливі виклики.


Наші Цінності

Наші корпоративні цінності є орієнтирами для визначення шляху та напряму, в рамках яких ми будуємо свої відносини один з одним, нашими клієнтами та спільнотою, в якій ми працюємо.

Тільки зберігаючи таку загальну спрямованість, ми, як індивідуальності, стаємо успішною командою і BMA SYSTEMS повністю використовує свій потенціал.

Чесність

Ми наполягаємо на відкритих, чесних та справедливих відносинах один з одним, нашими клієнтами та бізнес-партнерами. Ми вважаємо, що це єдиний спосіб зробити бізнес.

 

Лідерство

Ми постійно прагнемо “робити правильні речі” на підтримку наших клієнтів, колег та всіх зацікавлених сторін. Ми подаємо приклад і встановлюємо наші високі стандарти для наслідування.

 

Люди

Ми поважаємо наших співробітників і цінуємо їхній внесок. Ми прагнемо створювати робоче середовище, яке є професійним викликом та особистою винагородою.

Ми віримо у спільну роботу і як команда надаємо виняткові результати нашим клієнтам та їхнім покупцям. Ми прагнемо професійного розвитку кожної людини, і співробітники удосконалюються через свою кар’єру BMA-systems.

 

Клієнти

Ми цінуємо наших клієнтів як бізнес-партнерів. Ми спрямовані на забезпечення високої якості їх обслуговування та ставимося до їхньої мети та завдань, як до наших власних. Ми нарощуватимемо їх конкурентні переваги, послідовно перевищуючи їхні очікування.

 

Підприємницький дух

Ми сприяємо інноваціям та беремо на себе персональні ризики, щоб покращити наш сервіс. Ми постійно прагнемо бути кращими, щоб отримати і надійно зберегти своє лідерство як провідного постачальника послуг аутсорсингу бізнес-процесів.

 

Наші сертифікати