Облікові системи в хмарі

Комплекс послуг з розміщення інформаційних баз в європейських сертифікованих дата-центрах.

Унікальність даного рішення полягає в тому, що:

Вам не потрібно вкладати значні інвестиції в дороге серверне обладнання, ліцензійне системне програмне забезпечення, але ви користуватиметеся перевагами роботи з ними.

Наші сервери знаходяться в Канаді та Голландії, доступ до бази здійснюється через термінальні сервери, що забезпечує віддалений доступ до Вашої бази з будь-якої точки на планет, де є інтернет (в офісі, відрядженні або вдома), за мінімальних навантажень на Ваш інтернет-канал.

Для забезпечення безпеки доступ можна організувати через VPN таким чином, що до ваших серверів та даних доступу з відкритої мережі просто не буде.

Немає необхідності наймати та навчати системних адміністраторів – наші висококваліфіковані фахівці забезпечать технічну підтримку.

♦ Крім того, ми забезпечуємо щоденне резервне копіювання Ваших даних.

А головне – Вам НЕ потрібно купувати продукти, але потрібно оформлювати передплату на диск «Інформаційно-технологічного супроводу» Ви просто берете те, що вам потрібно в оренду і на скільки потрібно. А якщо Вам потрібно щось доопрацювати у програмному продукті, наші фахівці Вам допоможуть.

Ви зможете об’єднати філії, склади та організувати роботу співробітників, що знаходяться у різних місцях.

♦ Можливість працювати по вихідним дня.

Таким чином, працюючи з нами Ви отримуєте закінчений комплекс послуг за розумними цінами. А головне – абсолютна безпека – ніхто не зможе прийти до Вашого офісу або до Вашого хостера в Україні та забрати Ваші сервери та Ваші дані, тим самим зупинивши роботу Вашої компанії.

Технологічний опис послуги:

При замовленні послуги створюється віртуальний термінальний сервер. Ваші або наші спеціалісти ставлять Вашим співробітникам програму термінального клієнта та проводять початкові налаштування — заводять облікові записи користувачів, проводять початкове налаштування програмних продуктів, налаштовують принтери та спільні папки, при необхідності налаштовують та піднімають VPN.

Відразу після цього Ви можете працювати із програмою. Вам стають доступні Ваші локальні диски та принтери. Так що все виглядатиме так, ніби програма працює у Вас локально.

Бази, що розміщуються на наших серверах, працюють у клієнт-серверному режимі на базі MS SQL-сервера, що забезпечує високий рівень збереження даних і підвищує безвідмовність роботи системи.

Заполните форму для заказа

[]
1 Step 1
Ваше Имя

Сума замовлення: [ ( field23 ) + (field30*280) ] ГРН/МІС

Ваш Телефон
Конфігурація:
Кількість робочих місць (1 місце - 280 грн/міс.)
Some Title
Nameyour full name
Commentsmore details
0 /
Favorite Fruitspick one!
Some Title
Previous
Next